Finále dorostu: FK Lety - Jílové 1:5 (0:1)

11.06.2006 00:00 Nejdůležitější zápas sezóny se našim dorostencům vůbec nepovedl. V utkání o přeborníka okresu Praha-západ v nejdůležitějším zápase sezóny zklamali naši dorostenci na celé čáře. Zápas byl od prvních minut otevřený, hosté nastřelili již v 5. minutě tyč domácí branky. Domácí opláceli stejným způsobem a v 32. minutě nastřelil Černý hlavou břevno branky hostí. V 40. minutě po souboji domácího brankáře a hostujícího útočníka, zůstal ležet domácí brankář a hosté vstřelili vedoucí branku do opuštěné branky.
Začátek druhého poločasu zastihl domácí v nedbalkách. Po dvou hrubých chybách "utekli" hosté během 4 minut na rozdíl 3 branek. V 66. minutě snížil z trestného kopu Zýka, domácí otevřeli hru a začali hrát vabank. Do jejich otevřené obrany přidali hosté po dalších hrubých chybách další dvě branky. Výsledek je více než krutý pro domácí tým. Je s podivem, jak do takto důležitého zápasu nenastoupí 2 zkušení hráči - Trieb a Tláskal, i když jejich zdravotní stav nebyl optimální!