9. kolo starší žáci SK Černolice - FK Lety 1:6 (1:2)

19.10.2014 12:09

Utkání na hřišti soupeře, který je zatím v tabulce bez bodu, jsme zvládli a připisujeme si další důležité body.

Úvod byl na podmáčeném terénu těžký, soupeř chtěl hrát fotbal a dařilo se mu kombinovat na naší půlce. Nedostupováním a neobsazováním jsme jim dávali prostor a ze začátku byli všude dříve než my.  V 5. minutě utkání jsme faulovali domácího kapitána ve vápně a soupeř zahrával pokutový kop. Kapitán penaltu proměnil a domácí vedli - 1:0. Obdržený gól nás trochu probral a pomalu jsme začali soupeře přehrávat. Po pěkné útočné akci jsme vyrovnali. Hrdlička centroval míč před bránu, který propadl až k volnému Záhorovi a ten dorazil balon do sítě - 1:1. Šancí jsme měli více, většinou střely z dálky, ale domácí brankář si s nimi poradil. V poslední minutě prvního poločasu jsme zahrávali rohový kop. Zahrávající Tenkrát našel přesně na zadní tyči Záhoru, který se hlavou nemýlil - 1:2. Rozhodčí ihned po vstřeleném gólu ukončil první poločas.

Druhý poločas začal dobře a rychle vstřeleným gólem jsme rozhodli hru v náš prospěch a začali jsme hrát s klidnou hlavou. Branka padla po úniku Záhory, který obstřelil domácího brankáře a následně slavil hattrick - 1:3. Čtvrtý gól vstřelil opět Záhora. Obešel několik obránců a poté míč doslova dotlačil do brány - 1:4. Po další útočné kombinaci se míč dostal k volnému Hrdličkovi, který z vápna vstřelil další gól - 1:5. Gólů jsme mohli přidat i více, ale v hodně případech jsme byli nepřesní. Poslední gól v zápase vsítil Záhora, který přehodil gólmana - 1:6.

I po nepovedeném vstupu do utkání, jsme zápas otočili v náš prospěch a díky naší trpělivosti jsme zápas zvládli. Branky: 5x Záhora, Hrdlička