9. kolo: FK Lety - Hostomice 3:2 (2:1)

14.10.2007 00:00 FK Lety - Hostomice 3:2 (2:1) branky: Kratochvíl, Skřivan, Plánička (z pen.)
Konečně dotáhli letovští fotbalisté utkání do vítězného konce. Již ve 3. minutě vstřelil první branku v letovském dresu Kratochvíl po rozehraném rohovém kopu. V 6. minutě bylo srovnáno. Hosté též po rohovém kopu a zaváhání domácí obrany srovnali na 1:1. Domácí v 22. minutě šli opětovně do vedení, po závaru před hostující brankou přesně zakončil Skřivan - 2:1. Hosté se usilovně snažili srovnat skóre, v 27. minutě dotlačili míč do domácí branky, ale gól nebyl pro předchozí faul uznán.
Druhý poločas začali hosté náporem, domácí často propadali ve středu pole, čehož hosté využívali k soustavnému tlaku. Od 70. minuty se domácí vymanili z tlaku hostů a hosté, kteří začali hrát vabank, umožňovali domácím dostávat se před svoji branku. V 69. minutě byl před hostující brankou faulován Jambor a z nařízené penalty zvýšil na 3:1 Plánička. Další šance domácích zůstali neproměněny, tutovky postupně zahodili Plánička, Jambor a Kabrna. Podle hesla nedáš - dostaneš, snížili hosté vlastní brankou Zýky v 88. minutě. Na víc už čas nezbyl a domácí se po závěrečném hvizdu dočkali zaslouženého vítězství.