9. kolo: FK Lety - Cerhovice 3:2 (3:1)

17.10.2010 00:00 FK Lety - Cerhovice 3:2 (3:1) 2x Rosenkranz, 1x Šůra
Vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí šťastnější. Jak je již tradicí, ve 3. minutě postupoval Jůna sám na branku hostů a svoji šanci spálil. Hosté se poté ujali otěží hry a v 15. minutě šli do vedení. Domácí se z obdržené branky vzpamatovali a v 18. minutě dorazil Šůra střelu z dálky, která vypadla hostujícímu brankáři. V 25. minutě unikl domácí Turek a byl hostujícím brankářem sražen v pokutovém území. Z nařízené penalty šli domácí do vedení Rosenkranzem. V 28. minutě na mokrém terénu uklouzl v pokutovém území hostující obránce a v pádu zahrál rukou. Rozhodčí nařídil penaltu a hostující brankář jej z několika kroků napálil míčem, za což byl vyloučen. Rosenkranz z penalty opět nezaváhal a zvýšil na 3:1.
Hosté po přestávce i v deseti hráčích vyvinuli značný tlak. Domácí nepochopitelně přestali hrát a toho hosté využili. V 74. minutě po rohovém kopu udělal hrubku Štěpán v domácí brance a hosté snížili na rozdíl jediné branky. Jejich převaha se stupňovala a v 87. minutě vstřelili vyrovnávací gól, který nebyl uznán pro postavení mimo hru, což spustilo spoustu emocí ze strany hostí.