9. kolo A-tým SK Petrovice - FK Lety 2:3 (1:2)

24.10.2016 06:35

9. kolo SK Petrovice - FK Lety 2:3 (1:2) vlastní, Dominik Kischer, Nejepsa

 

Sestava: Sňozík - Rosenkranz, Baubín, Kustoš, Turek - Dominik Kischer (84. Císař), Kratochvíl, Jarolím, Poslední (76. Růžička) - Nejepsa, Čermák

 

První tři body z venku! Domácí vlétli do utkání hodně zprudka. V 5. minutě trefili z protiútoku spojnici břevna a tyče. O tři minuty později se již domácí radovali, po přihrávce před pokutové území skončila střela k překvapení všech v síti - 1:0. Hosté se oklepali a začali získávat půdu pod nohami. Domácí zahrozili ještě v 17 minutě, kdy prudkou střelu Sňozík kryl. Převaha hostů se přetavila ve vyrovnání ve 23. minutě, centr do pokutového území skončil po zásahu domácího obránce ve vlastní síti - 1:1. O pět minut později šli hosté do vedení, pas Jarolíma za obranu našel nabíhajícího Dominika Kischera, který vstřelil svůj premiérový gól v dresu dospělých - 1:2. V 35. minutě pronikl Kratochvíl do pokutového území domácích, jeho pokus skončil vedle domácí branky. O minutu později unikl po křídle Nejepsa, jeho přihrávka našla nabíhajícího Čermáka, který netrefil prázdnou branku domácích. V další minutě čelil domácí brankář pokusu Baubína z 20 metrů, kdy se mu podařilo vyrazit míč na roh. Domácí kontrovali v 43. minutě, kdy nabíhající domácí útočník trefil tyč branky hostů.

Druhý poločas začali domácí opět náporem, v 46. minutě vybojovali po závaru v pokutovém území roh. O čtyři minuty později unikl hostující obraně domácí hráč, ale jeho sólo skončilo vedle branky. V 55. minutě minula střela Jarolíma těsně tyče domácí branky. V 63. minutě vybojoval Čermák míč před pokutovým územím domácích, uvolnil Nejepsu, který zvýšil na 1:3. Poté hosté kontolovali hru, ale v 79. minutě vnikl po křídle domácí útočník do pokutového území hostů, jeho přízemní centr dorazil nabíhající hráč z malého vápna do sítě - 2:3. Poté domácí začali hrát vabank, hosté mohli z rychlých prtiútoků zvýšit své vedení, ale ani Nejepsa, ani Císař své úniky nedotáhli ve změnu skóre. Domácí ještě zahrozili z přímého kopu v nastaveném času, ale míč skončil nad brankou.