9. kolo A-tým FK Lety - TJ Kunice 3:0 (2:0)

05.10.2015 14:04

9. kolo A-tým FK Lety - TJ Kunice 3:0 (2:0) Jablonský, Nejepsa, Josef Baubín

 

Sestava: Vácha - Rosenkranz, Turek, Martin Janouš, Marek Baubín - Jablonský (87. Janich), Kratochvíl, Cipra (78. Kalivoda), Jiří Kischer (80. Poslední) - Nejepsa, Josef Baubín

 

První příležitost si vypracovali hosté, ve 2. minutě centr z rychlého protiútoku zakončoval útočník hostů z bezprostřední blízkosti, Vácha nadvakrát skvěle zasáhl. V 25. minutě našel oblouček za domácí obranu nabíhajícího útočníka hostů, který se ocitl sám před Váchou, ale zbrkle zakončil vedle. V 29. minutě rozehrál Rosenkranz standardku, na kterou si naběhl Janouš, hlavou uvolnil Jablonského, který přesnou střelou překonal brankáře hostů - 1:0. O čtyři minuty později zakončoval v pokutovém území hostů nabíhající Turek, ale jeho střela minula branku. V 41. minutě po rychlé rozehrávce uvolnil Josef Baubín Nejepsu, jenž unikl obraně hostů a přízemní střelou zvýšil na 2:0. V 43. minutě zahrával hostující Lička trestný kop, jeho prudkou a přesnou střalu vyrazil Vácha na roh.

Druhý poločas začal velkým náporem hostů, deset minut se z něj domácí nemohli vymanit. Tento tlak vyvrcholil trestným kopem z 18 metrů v 55. minutě, střela Ličky těsně minula domácí branku. V 66. minutě rychle vykopl míč Vácha na rozběhnutého Nejepsu, který uvolnil nabíhajícího Josefa Baubína, který své sólo proměnil ve třetí uklidňující gól - 3:0. Hosté se snažili o zkorigování výsledku, ale naráželi na zformovanou obranu domácích. Za zmínku ještě stojí obrovská šance Nejepsy v 77. minutě, který se ocitl sám před brankářem hostů, ale svou příležitost nedotáhl do zdárného konce.