9. kolo A-tým FK Hořovicko B - FK Lety 1:3 (1:1)

21.10.2018 18:17

9. kolo FK Hořovicko B - FK Lety 1:3 (1:1) Koníček, Josef Baubín, Chalupa

Sestava: Sňozík - Rosenkranz, Kratochvíl, Josef Baubín, Marek Baubín - Krajánek , Dominik Kischer, Jarolím (40. Šmerda, 46. Štěpán), Koníček (89. Kalvoda) - Chalupa, Hruška (81. Veselý)

Hosté si za výkon v 2. půli zaslouženě odvážejí tři body. Od prvních minut se hrál otevřený fotbal, domácí spálili první šanci ve 3. minutě, na druhé straně vychytal hostujícího Hrušku domácí brankář, který vyrazil jeho střelu na roh. Další dvě šance z obou stran zůstaly též bez gólového efektu. V 15. minutě se ujali vedení domácí, křižný přízemní centr dorazil do sítě domácí útočník. Hosté srovnali v 32. minutě, Jarolím uvolnil nabíhajícího Koníčka, který střelou na zadní tyč prostřelil domícho brankáře - 1:1. Domácí si do přestávky vypracovali další dvě šance, ale obě zůstaly nevyužity. Po přestávce se totálně změnil obraz hry, hosté se tlačili před branku domácích a vytvářeli si gólové příležitosti, které zahazovali jak na běžícím pásu. V 75. minutě byl faulován v pokutovém území domácích Chalupa. Nařízený pokutový kop domácí brankář vyrazil, ale dobíhající Josef Baubín jej dorazil do branky - 1:2. Poté hosté ještě neproměnili další příležitost ke skórování. Až 87. minutě se uvolnil v pokutovém území Chalupa a přízemní střelou rozhodl utkání - 1:3.