8. kolo: Týnec n.S. - FK Lety 2:1 (2:0)

07.10.2007 00:00 Týnec n.S. - FK Lety 2:1 (2:0) branka: Zdanovec
Série porážek o jednu branku pokračuje. Utkání, za jehož 2. poločas si hosté zasloužili minimálně bod, skončilo šťastně pro domácí. Hosté působili od začátku zakřiknutě a špatný vstup do utkání byl korunován hrubkou Nádra, po které šli domácí již v 6. minutě do vedení - 1:0. Domácí měli nadále mírnou převahu, hosté byli příliš zataženi a svou pasivitou umožnili domácím hrát svou hru plnou kombinace. Hosté byli za svůj respekt ještě jednou potrestáni a to v 39. minutě, kdy přízemní centr dorazil do sítě nikým neatakován domácí útočník - 2:0.
Druhý poločas měl úplně jiný průběh. Hosté zatlačili domácí před svoji branku, začali důrazně přistupovat k soupeři, který byl evidentně zaskočen. Aktivita byla korunována v 59. minutě, kdy snížil v trestného kopu Zdanovec - 2:1. Od tohoto okamžiku se prakticky hrálo jen na jednu branku. Domácí jen odkopávali, hosté se dostávali do slibných střeleckých příležitostí. V 85. minutě nastřelil Zdanovec tyč domácí branky. V 88. minutě byl Zdanovec po pěkné kombinaci podražen před domácí brankou, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Domácí nakonec uhájili šťastné vítězství.