8. kolo: Tochovice - FK Lety 3:3 (1:1)

14.10.2012 00:00 Tochovice - FK Lety 3:3 (1:1) Zýka, Kratochvíl, Bezděk

Sestava: Geissler - Váňa, Bezděk, Rosenkranz, Friš - Turek, Kratochvíl, Jablonský, Jakub Janouš (73. Frolík) - Martin Janouš, Zýka

Domácí vyrovnali v 93. minutě z problematické penalty. Té předcházela ještě jedna penalta v 80. minutě!
Domácí po předchozí překvapivé porážce začali zakřiknutě a v 10. minutě přihrávku Janouše zúžitkoval Zýka, který své sólo zakončil vedoucí brankou - 0:1. Domácí se vzpamatovali, dostali se do tlaku, který jim přinesl několik šancí, které ale ty zůstaly nevyužity. V 30. minutě vyrazil Geissler šanci domácích na roh a z něj přišlo vyrovnání, domácí hráč zůstal nekrytý a pohodlně hlavou vyrovnal - 1:1. V 32. minutě spálil tutovku Kratochvíl, jeho střelu domácí brankář vykopl nohou. V 35. minutě se Kratochvíl dostal do další šance, ale ještě přihrál volnému Zýkovi, ale jeho dorážku domácí zblokovali. Poté si domácí vypracovali tři tutovky, ale hosté je se štěstím přežili, v jednom případě je zachránila tyč.
Po přestávce zahrozili domácí ze standardky v 52. minutě, hlavičku směřující do sítě vyrazil dobře chytající Geissler na roh. V 55. minutě unikl Zýka, ale svou šanci spálil. V 65. minutě se hosté ujali vedení, po přihrávce Janouše se konečně trefil Kratochvíl - 1:2. O dvě minuty později unikl Janouš, ale jeho oblouček minul opuštěnou branku domácích. V 70. minutě centr domácích prolétl až na malé vápno, ale dorážka skončila těsně vedle. O čtyři minuty později domácí nastřelili tyč, přesnou střelu vyrazil Geissler na brankovou konstrukci. V 76. minutě po centru Rosenkranze zvýšil na 1:3 Bezděk. Poté začal úřadovat rozhodčí BOREK, který v 80. minutě odpískal po rohu penaltu, kterou domácí snížili na 2:3. Hosté mohli zvýšit svůj náskok, ale Jablonský v 87. minutě spálil své sólo nastřelením míče do brankáře. V 93. minutě pomohl rozhodčí domácím podruhé, zapískal druhou penaltu, čímž ovlivnil jinak docela hezké utkání.