8. kolo: Tochovice - FK Lety 2:0 (1:0)

16.10.2011 00:00 Tochovice - FK Lety 2:0 (1:0)

Sestava: Štěpán - Váňa, Bezděk, Janouš (19. Girga), Rosenkranz - Nesrovnal, Kratochvíl, Rada (61. Tlustý), Jablonský - Jůna, O.Fojt

Zbytečná ztráta tří bodů se soupeřem, proti kterému se letovským již tradičně nedaří. Domácí bojující o spodní patra tabulky vlétli na svého soupeře a v 5. minutě po rohovém kopu se po zaváhání Štěpána ujali vedení. Nápor domácích pokračoval a v domácí nastřelili v 8. minutě břevno. Poté se hosté vzpamatovali a kombinační hrou zatlačili domácí na jejich polovinu. V 19. minutě odstoupil ze hry zraněný Janouš a sestava hostů byla nucena se přeorganizovat. V 38. a v 42. minutě napravil Štěpán své zaváhání z úvodu utkání a dvakrát dobře zasáhl. V 43. minutě se hostující Fojt dostal před domácího brankáře, ale byl vytlačen ze střeleckého úhlu.
Druhý poločas byl v režii hostů. V 50. minutě vyrazil domácí brankář střelu Rosenkranze na břevno. V 55. minutě podnikl Rada sólo přes půl hřiště, ale domácí brankář jeho střelu kryl. V 61. minutě se zranil Rada, klíčový hráč hostů. V 68. minutě trestný kop Nesrovnala vyrazil domácí brankář na roh. Hosté začali hrát vabank i se dvěma dorostenci v sestavě, ale domácí byli proti a svými protiútoky do oslabené a otevřené obrany se snažili o zvýšení svého náskoku. V poslední čtvrthodině se dvakrát vyznamenal Štěpán, který zlikvidoval dvě sóla domácích. Domácí pojistili svůj náskok až po uplynutí základní hrací doby. Hosté i v silně kombinované sestavě herně nezklamali, ale před brankou domácích se nedokázali prosadit.