8. kolo: Tochovice - FK Lety 0:4 (0:2)

13.10.2013 00:00 Tochovice - FK Lety 0:4 (0:2) 2x Kalivoda, Rosenkranz, Kolman

Sestava: Štěpán - Šmerda, Martin Janouš, Korbelář, Rosenkranz - Turek (79. Bartušek), Kratochvíl (87. Janich), Kolman, Baubín (85. Štěrba) - Jablonský (83. Váňa), Kalivoda

Kvalitní a zodpovědný výkon = suverénní vítězství a tři body k tomu. Hosté v posledních třech utkáních museli obracet vývoj zápasu, tentokrát nepřipustili žádné překvapení. V 7. minutě spálil tutovku Kolman, který si naběhl na přízemní centr Jablonského a zblízka přestřelil domácí branku. Ve 12. minutě šli hosté do vedení, Kolman uvolnil Kalivodu a jeho dorážka do protipohybu brankáře skončila v síti - 0:1. O minutu později měli domácí největší šanci utkání, domácí útočník se uvolnil po křídle, jeho střílený centr našel před brankou svého spoluhráče, který dorážel míč do odkryté branky, ale k překvapení všech skončil míč nad břevnem hostující branky od paty výborně postaveného Štěpána. V 19. minutě se po přihrávce Jablonského řítil Kalivoda na domácí branku, ale na poslední chvíli byl zblokován. V 28. minutě zatáhl Šmerda míč do křídla a jeho ostrý míč před brakou našel Kalivodu, který se již nemýlil - 0:2.
Druhý poločas pokračoval v duchu prvního, domácí se pokoušeli o nápor, ale disciplinovaná hra hostů jim nedala šanci. Hosté podnikali výpady do otevřené domácí obrany a bylo jen otázkou času, kdy navýší svůj náskok. V 61. minutě po přihrávce Baubína vystřelil zpoza pokutového území Rosenkranz, jeho přízemní střela se otřela o tyč domácí branky. V dalších čtyřech minutách neproměnili tři tutovky Kratochvíl, Janouš a Jablonský. O výsledku utkání se rozhodlo v 73. minutě, domácí obránce zahrál v pokutovém území rukou a nařízenou penaltu proměnil Rosenkranz - 0:3. V 82. minutě mohl vstřelit hattrick Kalivoda, ale v rozhodující chvíli ho včasným vyběhnutím vychytal domácí brankář. Konečné skóre utkání stanovil Kolman v 85. minutě, který se po přihrávce Kratochvíla nejlépe zorientoval v pokutovém území - 0:4.