8. kolo: Hostivice - FK Lety 2:0 (0:0)

09.10.2005 00:00 Hostivice - FK Lety 2:0 (0:0)
Utkání o vedení v tabulce lépe zvládli favorizovaní domácí. Na náš tým se hrne jedna pohroma za druhou. Bez zraněného Kašeho, Karpiva a distancovaného Synka jsme se pokusili o zázrak. Domácí zahájili zápas náporem. V úvodních minutách zatlačili náš tým do defenzívy a hned ve 2. minutě si vypracovali slibnou šanci. Po 10 minutách jsme se vymanili z převahy domácího týmu. Začali jsem oplácet rychlými protiútoky. Po jednom z nich se Kučera ocitl z úhlu sám před brankou domácích, ale přestřelil. Za dalších 8 minut se situace opakovala, dlouhý pas našel rozběhnutého Kučeru, který si ale špatně zpracoval míč a z šance nic nebylo. Domácí se snažili vstřelit do poločasu uklidňující branku, ale přes několik závarů před naší brankou se skóre do poločasu nezměnilo.
Do druhého poločasu nenastoupili zranění Kučera a Pilař. Domácí nás od úvodní minuty opět zatlačili před naší branku. Po několika se minutách se hra začala vyrovnávat, a když už se zdálo, že náš tým přežil nápor domácích, přišel úder. V 59. minutě po rozehraném rohovém kopu neuhlídal Šindelář "svého" hráče, který nezaváhal a úplně nekrytý hlavou skóroval. Domácí začali bedlivě střežit své vedení, v jejich dresu se objevil na hřišti bývalý reprezentant v desetiboji Damašek, který svou postavou v zárodku rozrážel naše pokusy o srovnání skóre. Otevřeli jsme hru a pokusili jsme se o zvrat, ale již chyběli síly klíčovým hráčům. Do naší otevřené obrany snadno pronikali domácí a vypracovali si několik slibných šancí, se kterými si poradil náš výborně chytající Petr Štěpán. V 89. minutě pronikl naší nekoncentrovanou obranou záložník domácích a podruhé překonal našeho brankáře. Ukázalo se, že v takto oslabené sestavě se zázraky nedějí, přesto jsme s favoritem soutěže odehráli důstojný zápas.