8. kolo A-tým Spartak Příbram - FK Lety 4:2 (2:1)

27.09.2015 07:24

8. kolo Spartak Příbram - FK Lety 4:2 (2:1) Štěpán, Josef Baubín

 

Sestava: Vácha - Rosenkranz, Šmerda (74. Moravec), Martin Janouš, Marek Baubín - Janich, Kratochvíl, Turek, Poslední - Josef Baubín, Štěpán

 

Oslabení hosté podali bojovný a zodpovědný výkon. Domácí měli od prvních minut přervahu, mezi 9. a 11. minutou si vypracovali dvě šance, které hosté na poslední chvíli ubránili. V 15. minutě se hosté dostali do první vážnější příležitosti a po centru z křídla se dostal míč ke Štěpánovi, který nekompromisně otevřel skóre - 0:1. Domácí se snažili vyrovnat, v 18. minutě se uvolnil domácí útočník v pokutovém území, ale jeho střela šla vedle branky. V 26. minutě hlavičkoval po rohu domácí stopér, ale míč minul tyče. Podobná situace se opakovala v 34. mintě, hlavička domácího útočníka skončila nad břevnem. Tlak domácích sílil a zákonitě přišel trest, v 40. minutě unikl po křídle domácí útočník, jeho přízemní centr tečoval domácí hráč a míč pronikl Váchovi k přední tyči do sítě - 1:1. O tři minuty později se ujali domácí vedení, centr do pokutového území si nepohlídal ani Janouš, ani Vácha a hlavička skončila v síti - 2:1.

V 46. minutě uvolnil Janich Josefa Baubína, ale střela šla mimo branku. V 55. minutě unikl ve středu hřiště domácí záložník a jeho přízemní střela z 20 metrů skončia v síti - 3:1. V 58. minutě ocentroval z křidla Rosenkranz a nabíhající Josef Baubín poslal hlavou míč do sítě - 3:2. Potě si hosté vypracovali dvě příležitosti, ale ani střela Turka , ani lob Josefa Baubína neskončily v síti. Domácí rozhodli utkání se svůj prospěch v 74. minutě, kdy z rychlého protiútoku centrovaný míč dorazil domácí hráč do sitě - 4:2. O minutu později mohli domácí zvýšit svůj náskok, ale prudký centr nikdo z domácích nedorazil do odkryté branky. Poslední šanci utkání měl Turek, po centru Posledního šla jeho hlavička mimo branku domácích.