7. kolo starší žáci Rudná/Loděnice - FK Lety 3:2 (1:1)

05.10.2014 11:46

Na venkovním utkání na hřišti v Rudné jsme sahali po bodech, bohužel všechny body zůstali domácím.

Úvod zápasu ovládli domácí, kdy měli několik šancí, které nevyužili. Po 15. minutách vlády domácích, jsme udeřili my, Záhora vystřelil před vápnem a krásnou točenou ranou nedal domácímu brankáři šanci - 0:1. Po velmi tvrdé hře na obouch stranách se žlutilo pouze v týmu hostů, nejprve ve tvrdém, ale čistém vzdušném souboji našeho záložníka a později za zbytečné dohrání soupeře hostujícím Záhorou. Po prvním vstřeleném gólu se hra vyrovnala, bohužel v poslední minutě první půle jsme si nepohlídali standartní situaci před vápnem a po vyražení míče našim brankářem, dorazili hosté míč do brány -1:1.

Do druhé jsme vstoupili dobře a měli jsme navrch. Po 5. minutách druhé půle, vystřelil Kubata z 5 metrů před vápnem a míč skončil pod břevnem - 1:2. Od té doby začali dominovat domácí a během 5. minut odpověděla domácí hráčka, když obešla několik našich obránců, poté i gólmana a skórovala do prázdné branky - 2:2. V poslední 10. minutě jsme inkasovali třetí gól po faulu na našeho brankaře, který toho schytal za celý zápas dost, ale rozhodčí to ignoroval - 3:2. Po obdržené brance jsme se již na nic nezmohli a domácí v klidu utkání dohráli. Branky: Záhora, Kubata

Naši hráči výkonnostně měli na žáky z Rudné, ale po našich chybách a nedisciplinovanosti některých hráčů, nemáme ani bod, který by byl minimálně zasloužený.