7. kolo: FK Lety - IZROS Libeň 3:2 (2:1)

02.10.2005 00:00 FK Lety - IZROS Libeň 3:2 (2:1) branky: vlastní, Nádr, Kaše
Zápas s relativně slabým soupeřem málem skončil překvapením na náš účet. Bez Drašnara a Karpiva začal náš tým náporem, který byl hned v 2. minutě korunován gólem v síti hostí, když si prudký centr Kučery srazil do vlastní sítě obránce hostí. Za dalších 11 minut bylo už 2:0, Jan Nádr si při zahrávání přímého volného kopu všiml, že brankář hostí stojí na značce pokutového kopu, a pohotovým lobem ho překonal ze vzdálenosti cca 50 metrů! Do 20. minuty přišly ještě 2 šance Kučery, ale skóre se již neměnilo. Od této chvíle si domácí začali myslet, že se již nic nemůže stát. Hosté si uvědomili, že již nemají co ztratit, a začali se osmělovat. V 45. minutě po zaváhání Pilaře hosté vstřelili gól "do šatny".
Druhý poločas začal náporem domácích, kteří chtěli rychle utkání rozhodnout, ale šance nepřicházely. Domácí se dostali do křeče a pomalu se začali obávat o výsledek. Trest na sebe nenechal dlouho čekat, po zmatku v domácí obraně hosté v 76. minutě vyrovnali. Domácí se pokusili o zvrat, tlačili se před branku hostí, ale nebyli s to se dostat do šance. Až v 86. minutě po zahraném rohu hlavičkoval Šůra a obránce hostí na brankové čáře vyrazil rukou míč mířící do sítě. Červená karta pro obránce hostí a pokutový kop! Exekuce se ujal Kaše a definitivně rozhodl utkání ve prospěch domácích.