7. kolo FK Lety - FC Jílové 1:4 (0:2)

22.09.2014 06:49

FK Lety - FC Jílové 1:4 (0:2) Nejepsa

Sestava: Štěpán - Rosenkranz, Šmerda (84. Váňa), Turek, Boubín - Jablonský (70. Janich), Kratochvíl, Jakub Janouš (66. Štěrba), Kischer (55. Poslední) - Nejepsa, Kalivoda

 

Bez čtyř hráčů základního kádru nebyli domácí fotbalovějším a fyzicky lépe připraveným hostům soupeřem. První fatální chyba přišla ve 2. minutě, Kratochvíl zahrál rukou v pokutovém území a z nařízené penalty šli hosté do vedení - 0:1. Domácí se těžko vzpamatovávali z rychlého úderu, hosté čekali na svou příležitost. V 27. minutě vrátil Jablonský přetažený centr před branku, ale nabíhající Turek přestřelil branku hostů. O minutu později proletěl prudký centr pokutové území domácích, dorážka skončila vedle tyče. V 33. minutě unikl hostující útočník, ale jeho sólo vyrazil nohou vybíhající Štěpán. O pět minut později uvolnil Kalivoda nabíhajícího Nejepsu, ale jeho pokus z úhlu vyrazil brankář hostů na roh. Ve 40. minutě zvýšili hosté svůj náskok, přetažený centr nikým neatakován hlavičkoval do sítě záložník hostů - 0:2. O dvě minuty později zblokoval další šanci hostů Boubín.

Druhý poločas začal stejně, jak skončila první půle. Hosté podnikali rychlé protiútoky, kterým nebyli domácí schopni se bránit. V 54. minutě po dalším zaváhání v defenzivě domácích vstřelili hosté pohodlně svůj třetí gól - 0:3. Stejná situace se opakovala o deset minut později, chybu v rozehrávce hosté potrestali - 0:4. Domácí korigovali v 74. minutě, střelu Kratochvíla vyrazil brankář hostů a dobíhající Nejepsa vrátil míč do sítě - 1:4. O tři minuty později unikl Nejepsa, ale své sólo zahodil, nastřelil vybíhajícího brankáře hostů. Hosté si v závěru utkání své vedení pohlídali.