7. kolo: FK Lety - Choteč 0:4 (0:2)

03.10.2004 00:00 Debakl se soupeřem, který byl ve všech herních činnostech lepší. Nastoupili jsme v silně kombinované sestavě bez zraněných opor Honzeka a Novotného a bez Šůry, který se ženil. Předvedli jsme nedůstojný výkon v druhé půli až trapný. V 5. minutě spálil naši gólovou šanci Kučera, hosté ihned udeřili v 8. minutě z přímého kopu. V 23. minutě spálil naší další šanci Karpiv, a aby nebyl naší nemohoucnosti konec, v 38. minutě minul branku hostů z 6 metrů Kapoun hlavou. Naše obrana vyrobila další hrubku v 44. minutě a hosté brankou do šatny prakticky rozhodli zápas.
Druhý poločas se prakticky celý odhrál jako exibice hostů, kteří přidali další 2 góly. V našem mužstvu lze pochválil pouze Karpiva, který kromě vůle hrát až do konce zápasu, přidal i něco fotbalového umění. Ostatní zklamali.