7. kolo dorost FK Lety - SK Družec 3:0 (0:0)

24.09.2017 16:21

Sestava: Chvátal - Babiak (57. Vyleta), Veselý, Květoň, Bíl - Krtek, Koníček, Přib (89. Waldhauser) - Záhora, Tenkrát (87. Uksa), Hrdlička (87. Vrátný)

První poločas příliš pohledných akcí nenabídl. Na mokrém hřišti se hrál bojovný fotbal, především mezi vápny. Zakončení nebylo ani z jedné strany kvalitní, a tak bylo skóre o přestávce vyrovnané.

Do druhého poločasu vkročili aktivněji fyzicky vyspělejší hosté, ale bez vytvořených šancí anebo zakročil Chvátal. Skóre se poprvé měnilo v 55. minutě po lobu Záhory 1:0. O chvíli později se sám na brankáře řítil Hrdlička, jeho slabou střelu ale brankář chytil. Slibnou příležitost nevyužili ani hosté, když byli na dostřel ze standardní situace. Soupeř s ubývajícím časem začal vrhat vše do útoku, čehož plně využil Hrdlička, který vstřelil v 82. minutě pojišťovací branku – 2:0. Další branka Hrdličky přišla v 87. minutě, když přeloboval vyběhnuvšího brankáře – 3:0.

Branky: 2x Hrdlička, 1x Záhora