7. kolo A-tým FK Lety - SK Černolice 3:0 (1:0)

04.10.2020 06:34

7. kolo FK Lety - SK Černolice 3:0 (1:0) Veselý, Hřebeček, Měchura

Sestava: Sňozík - Janich, Švejda, Měchura, Marek Baubín (85. Krtek) - Král (69. Hruška), Dominik Kischer, Cipra, Hřebeček (85. Kubata), Veselý (58. Kratochvíl) - Chalupa

Hosté v silně kombinované sestavě bojovali, ale postupně se rozdíl v hráčských kádrech začal projevovat a domácí dokráčeli ke třem bodům. Hosté od prvních minut pozorně bránili a zkomplikovali domácím dostávat se před jejich branku. Domácí se prosadili v 29. minutě, kdy po rychlém protiútoku nacentroval Chalupa a nabíhající Veselý proměnil svou příležitost proti vybíhajícímu brankáři - 1:0. Do přestávky měli domácí další dvě vážné příležitosti, ale ani jedna neskončila v brance hostů. Po přestávce zahrozili hosté, střílený centr skončil po hlavičce hostujícího hráče nad brankou. V 59. minutě se dostal do velké šance Král, ale křižnou přízemní střelou těsně minul branku hostů. Chvíli nato se Král ocitl před brankou hostů, ale jeho dorážka z několika metrů byla zablokována obranou hostů. V 71. minutě vystřelil z 20 metrů Dominik Kischer, jeho nepříjemnou střelu vyrazil brankář hostů k Hřebečkovi, který mu z hranice pokutového území nedal střelou do horního růžku žádnou šanci - 2:0. V 84. minutě se po narážečce s Chalupou dostal Měchura za obranu hostů a přehodil vybíhajícího brankáře hostů - 3:0. Poklidné derby tak dostalo definitivní podobu.