7. kolo A-tým FK Lety - SK Černolice 1:1 (1:1) penalty 4:3

21.09.2015 06:27

7. kolo FK Lety - SK Černolice 1:1 (1:1) penalty 4:3 Rosenkranz

penalty: proměnili Rosenkranz, Poslední, Turek, Kalivoda

 

Sestava: Vácha - Rosenkranz, Šmerda, Martin Janouš, Marek Baubín - Josef Baubín (73. Jablonský), Kratochvíl, Cipra (62. Turek), Jiří Kischer (84. Poslední) - Nejepsa, Kalivoda

 

Vyrovnané derby, jež žádný tým v řádné hrací době nerozhodl pro sebe. V 7. minutě se ujali domácí vedení, přímý kop Rosenkranze z 25 metrů proletěl zdí a překvapil hostujícího Boboka v brance hostí - 1:0. Domácí mohli zvýšit svůj náskok, ale střela Kratochvíla z 20 metrů šla nad břevno. V 28. minutě si na pas za obranu naběhl Šilhavý, jehož prudkou střelu vyrazil Vácha nad břevno. Po rozehraném rohu se odražený míč dostal k Macelovi, jehož přízemní střela skončila v domácí síti - 1:1. Hosté měli další příležitost v 44. minutě, po centru z křídla skončila dorážka mimo domácí branku.

Druhý poločas měli domácí mírnou převahu, za zmínku stojí standardka Rosenkranze, kterou nadvakrát chytil Bobok. V 65. minutě se po rohu dostal ke střele Nejepsa, jeho pokus však Bobok kryl. Hosté se několikrát pokusili o rychlý kontr, ale domácí obrana byla vždy na místě. Zbytek utkání si oba týmy pohlídaly a tak došlo na pokutové kopy. V nich byli úspěšnější domácí a získali druhý bod.