7. kolo A-tým FK Lety - FK Komárov 1:3 (1:2)

09.10.2016 14:22

7. kolo FK Lety - FK Komárov 1:3 (1:2) Nejepsa

 

Sestava: Sňozík - Šmerda (25. Turek), Baubín, Kustoš, Jiří Kischer - Dominik Kischer (62. Císař), Kratochvíl (72. Růžička), Cipra, Poslední (82. Rosenkranz) - Jarolím, Nejepsa

 

Pěkné utkání, ve kterém favorit svoji kvalitu potvrdil a domácí jim úspěšně sekundovali. Hosté se ujali vedení ve 13. minutě, kdy hlavou prodloužený míč uvolnil útočníka hostů, který nedal prudkou ranou k tyči Sňozíkovi šanci. V 28. minutě se zrodila další příležitost hostů, ale Sňozík byl při hlavičce z 5 metrů pozorný. O minuty později zvýšili hosté svůj náskok, rychlý protiútok do otevřené obrany nestačila domácí obrana pokrýt, přízemní centr dprazil do sítě nabíhající útočník hostů. V 33. minutě vysunul Kratochvíl do rychlého brejku Nejepsu, který unikl hostující obraně a přesně zakončil - 1:2. V 37. minutě byli dmácí blízko vyrovnání, ale hlavičku Jarolíma zastavil praporek asistenta. V 40. minutě postupoval hostující útočník sám na branku domácích, ale Sňozík rychlým vyběhnutím zmenšil úhel a střelu vyrazil.

Druhý poločas začal přímým kopem hostů, který Sňozík bravurně vyrazil. Nešťastná pro domácí byla 52. minuta, kdy fauloval Jiří Kischer unikajícíhoo protihráče a byl vyloučen. Hosté z nařízené penalty navýšili své vedení. Poté domácí zamíchali se sestavou a byli v deseti hráčích až do konce rovnoceným soupeřem. Velkou šanci v závěru utkání neproměnil Císař, který byl v pokutovém území před brankou přistrčen, ale rozhodčí to nechal bez povšimnutí.