6.kolo: Úhonice - FK Lety 1:1 (1:1)

26.09.2004 00:00 Úhonice - FK Lety 1:1 (1:1) branka Karpiv
Zbytečná ztráta 2 bodů s posledním týmem soutěže. Úhonice - FK Lety 1:1 (1:1) branka Ivan Karpiv
Zbytečná ztráta 2 bodů s posledním týmem soutěže. Díky naší špatné koncentrovanosti do úvodu utkání jsme opět prohrávali brankou ze standardní situace v 11. minutě po chybě jak našeho brankáře tak i obrany. Marně si lámeme hlavu nad tím, jak je možné, že jsme ve všech mistrovských zápasech dostali úvodní gól - již po šesté!!! Po obdržené brance jsme během chvíle získali převahu a začali dobývat branku domácích. Domácí hrozili z rychlých protiútoků do naší otevřené obrany, ale v 28. minutě jsme vyrovnali po křižném pasu Friše brankou Karpiva. Další góly již nepřišly, domácí měli z brejků 2 šance, jednu z nich bravůrně zachránil brankář Strnad, který tak částečně napravil své zaváhání z úvodu zápasu.
Celý druhý poločas se odehrával pod naší režií, ale vítězný gól jsme již nedokázali vstřelit, ačkoliv jsme měli 3 více než 100% šance. Jestliže nedáme gól z pěti metrů do opuštěné brány, tak už to není o štěstí, ale o neumění. Domácí nás v 2. půli ohrozili ze 2 standardek, ale též bez efektu.