6. kolo: Nečín - FK Lety 3:2 (1:0)

23.09.2007 00:00 Nečín - FK Lety 3:2 (1:0) branky: Zdanovec, Plánička
Nespravedlivá porážka, utkání silně ovlivnila trojice rozhodčích. Domácí byli po celou první polovinu lepším týmem a ve 14. minutě korunovali svoji převahu vedoucí brankou, kdy se zdálo, že před vstřelením gólu míč přešel celým objemem postranní čáru. Do přestávky se skóre neměnilo, hosté hráli ustrašeně a nevypracovali si žádnou gólovou situaci.
Po přestávce nastoupil úplně jiný tým hostů, hra najednou měla systém a domácí nevěděli kam skočit dříve. V 54. minutě po akci Pláničky zakončil úsilí hostů Zdanovec vyrovnávací brankou - 1:1. O minutu později asistent rozhodčího za tiché asistence hlavního pustili dokonce dvojnásobný ofside a domácí šli do vedení - 2:1. Neuplynulo ani 8 minut a situace se opakovala, asistent rozhodčího opětovně přehlédl postavení mimo hru domácího hráče a domácí zvýšili na 3:1. Po 3. brance byl za 2. žlutou kartu vyloučen hostující Mukuna a zdálo se, že domácí v klidu si dokráčí pro vítězství. Hosté se nevzdali a v 68. minutě nastřelil hostující Zdanovec břevno domácí branky. V 76. minutě spálil velkou příležitost hostující Kratochvíl. V 83. minutě nastřelili domácí ze standardky břevno hostující branky. Hosté ač v 10 hráčích měli převahu, kterou korunoval v 87. minutě Plánička střelou z úhlu - 3:2. Rozhodčí již hosty do vážnější šance nepustili a výrazně ovlivnili průběh utkání.