6. kolo: Hostomice - FK Lety 0:2 (0:2)

01.10.2011 00:00 Hostomice - FK Lety 0:2 (0:2) Turek, Rada

Sestava: Štěpán - Kocman, Bezděk, Janouš, Rosenkranz - Turek (87. ČK), Kratochvíl, Rada, Zýka (89. ČK) - Jůna, Dynybil (78. O.Fojt)

Ve velmi obtížném utkání po všech stránkách vybojovali hosté tři důležité body. Domácí získali od prvních minut mírnou převahu, ale nic se z ní neurodilo. Hosté se od 10. minuty zvedli a nepříjemně atakovali domácí. V 11. minutě nestačil hostující Jůna doběhnout kolmý pas, ze kterého se rodila první šance hostů. V 17. minutě byl velký závar před brankou hostů, ale Turek stačil na poslední chvíli odkopnout. V 23. minutě získal Jůna míč před pokutovým územím domácích a po zmatku před brankou dorazil Turek míč do sítě - 0:1. Ve 40. minutě se situace opakovala, Rada sebral míč domácímu stopéru a své sólo zakončil přesnou střelou - 0:2.
Domácí vlétli do druhé půle jako tajfun a v 47. minutě měli jasnou gólovku, ale hosté v posledním okamžiku odvrátili. V 53. minutě skončila střela domácího záložníka na tyči hostující branky. V 55. minutě reflexilně vykopl Štěpán další šanci domácích. V 61. minutě vyrazil Štěpán trestný kop nad branku. V 65. minutě podnikli do té doby defenzivně hrající hosté protiútok a po centru od brankové čáry hlavičkoval Jůna do branky domácích. K překvapení všech přítomných odmával nepřesný asistent Brejník postavení mimo hru a hlavní rozhodčí Hlavnička vstřelenou branku neuznal!!! V 83. minutě poletoval míč před hostující brankou, ale Bezděk jej uklidil do bezpečí. V posledních 3 minutách vyloučil velmi tendenční hlavní rozhodčí hostům dva hráče za dvě druhé žluté karty. Hosté se i v devíti hráčích ubránili a dotáhli utkání trvající 97 minut do vítězného konce. O zvláštním způsobu rozhodování svědčí i to, že 8 hráčů hostů obdrželo žlutou kartu a tvrdě hrající domácí pouze dvě.