6. kolo A-tým Sokol Daleké Dušníky - FK Lety 2:3 (1:1)

28.09.2020 06:37

6. kolo Sokol Daleké Dušníky - FK Lety 2:3 (1:1) Chalupa, Čermák, Měchura

Sestava: Sňozík - Janich, Švejda, Měchura, Marek Baubín - Král, Šmerda (58. Veselý), Chalupa (87. Štěpán), Hřebeček, Jiří Kischer - Čermák

Domácí po nečekaném vítězství venku v minulém kole byli plni chuti a elánu, ale první příležitost měli hosté, kdy zpětnou přihrávku Hřebečka nikdo nedokázal před domácí brankou zasáhnout. Chvíli nato kontrovali domácí, Krása se protáhl do pokutového území, ale nikdo nedorazil jeho přízemní centr do sítě. V 9. minutě nacentroval Jiří Kischer, nikým nekrytý Král přestřelil domácí branku. Další průběh celého utkání ovlivnila 15. minuta. Domácí obránce vyrazil na brankové čáře míč rukou a následně byl vyloučen. Nařízenou penaltu proměnil Chalupa - 0:1. Domácí vyrovnali v 21. minutě, kdy Krása z úhlu prostřelil Sňozíka prudkou ranou pod břevno - 1:1. Poté mohli hosté strhnout vedení na svou stranu, ale v 27. minutě Hřebeček přestřelil v jasné šanci domácí branku. Domácí měli mezi 32. a 41. minutou tři šance, ale dvakrát se vyznamenal Sňozík a jednou byl Krása na poslední chvíli zablokován. Druhý poločas začal pod taktovkou hostů, kdy domácím chyběl jeden hráč v poli. V 60. minutě po narážečce s Chalupou se ocitl Čermák před domácí brankou a střelou na zadní tyč nezaváhal - 1:2. Další emoce do již tak nervózního utkání přinesla 71. minuta, kdy byl po faulu vyloučen Jiří Kischer, ale společně s ním byl vyloučen i domácí hráč, který na sebe vzal roli Zorra mstitele. Chvíli nato si Měchura narazil míč s Hřebečkem a své sólo zakončil třetí brankou - 1:3. Hosty tato branka okolébala a domácí hrající vabank získali půdu pod nohama. V 81. minutě fauloval Marek Baubín v pokutovém území domácího hráče a nařízený pokutový kop domácí proměnili - 2:3. Zbytek utkání domácí i v devíti hráčích útočili, ale žádnou vážnou šanci již neměli. Hosté mohli přidat do otevřené obrany další góly, ale Marek Baubín, Štěpán a ani Veselý své velké příležitosti zahodili.