6. kolo A-tým: FK Lety - Komárov 1:3 (0:0)

28.09.2008 00:00 FK Lety - Komárov 1:3 (0:0) Jablonský
Zbytečná prohra s týmem z konce tabulky. Hosté přijeli bránit a pokusit se uhrát přijatelný výsledek. Domácí měli po celý první poločas stálou převahu. Bohužel zahazovali jednu šanci za druhou. Kratochvíl hlavičkoval do tyče, Kalivoda těsně minul branku hostí, další šance zahodili Kischer a znovu Kratochvíl.
Začátek druhého poločasu přinesl šok. Hosté se ujali vední v 46. minutě po trestném kopu, kdy zaváhal domácí brankář Strnad. Domácí zatlačili hosty před jejich pokutové území, ale bez gólového efektu. V 59. minutě vyrovnal z nařízeného pokutového kopu Jablonský. Nadále pokračoval festival zahozených šancí ze strany domácích. Při jednom z protiútoků hostů zbytečně fauloval před pokutovým územím domácích Hudeček a hosté šli v 69. minutě ze standardky opět do vedení. Domácí opětovně přišpendlili hosty před jejich branku, další tutovky spálil Kratochvíl, Kalivoda, Jablonský. Střídající Hajda hravičkoval do břevna hostující branky. V 92. minutě po další chybě domácí obrany dokonal dílo zkázy hostující útočník, který prostřelil domácího Strnada - 1:3.