6. kolo A-tým FK Kosoř - FK Lety 2:2 (0:0) PK 3:1

02.10.2016 08:08

6. kolo FK Kosoř - FK Lety 2:2 (0:0) PK 3:1, Nejepsa, vlastní

Pokutový kop proměnil Růžička, neproměnili Sňozík, Jiří Kischer, Poslední

 

Sestava: Sňozík - Rosenkranz (32. Šmerda), Kustoš, Baubín (47. Poslední), Jiří Kischer - Čermák, Kratochvíl, Cipra, Růžička - Císař (60. Dominik Kischer), Nejepsa

 

 

Kosoř - FK Lety 2:2 (0:0) PK 3:1 Nejepsa, vlastní
Hosté přivezli první bod zvenku. Od prvních minut se hrál svižný fotbal. Oba týmy si vypracovali několik příležitostí, největší z nich měli domácí v 18. minutě, kdy po chybě Rosenkranze fauloval v pokutovém území Kustoš pronikajícího domácího hráče. Nařízená penalta zůstala neproměněna, míč skončil mimo branku. V 21. minutě unikl po křídle Čermák, jeho křižnou střelu vyrazil domácí brankář na roh. V 40. minutě přesně nacentroval Jiří Kischer na hlavu Čermáka, ale domácí brankář jeho hlavičku nadvakrát chytil.
Druhý poločas začal pro hosty nešťastně, zranil se Baubín a v 47. minutě v souboji o míč byl faulován Cipra, domácí pokračovali ve hře a vstřelili vedoucí gól - 1:0. Ciprovi bylo ošetřováno krvavé zranění a hosté hráli pět minut o deseti. Domácí pokračovali v náporu a v 55. minutě překvapil domácí hráč Sňozíka prudkou střelou na přední tyč - 2:0. Hosté se vzpamatovali z šoku a v 62. minutě snížil Nejepsa krásnou střelou z více než 20 metrů - 2:1. Nápor hostů sílil, ale domácí mohli rozhodnout utkání ve svůj prospěch v 75. minutě, kdy Sňozík zázračně vyrazil střelu z hranice malého vápna a dorážku z bezprostřední blízkosti chytil na brankové čáře. O dvě minuty později bylo vyrovnáno, dezorientovaný domácí obránce napálil míč do vlastní branky - 2:2. Následně mohli hosté rozhodnout utkání ve svůj prospěch, ale velké šance zůstaly neproměněny. O třetím bodu rozhodli domácí po střelbě pokutových kopů, kdy hosté tradičně selhali.