6. kolo A-tým AFK Tuchlovice - FK Lety 1:1 (0:0)

14.09.2014 07:18

AFK Tuchlovice - FK Lety 1:1 (0:0) Nejepsa

 

Sestava: Štěpán - Rosenkranz, Turek, Martin Janouš, Boubín - Jakub Janouš (64. Kustoš), Cipra, Kolman, Kischer (83. Štěrba) - Nejepsa, Jablonský


Velmi disciplinovaný a bojovný výkon příčinou zisku nečekaného bodu ze hřiště prvního týmu tabulky! Domácí měli od prvních minut převahu a první šanci si vypracovali ve 12. minutě, kdy sólo domácího útočníka Štěpán nohou vyrazil. O minutu později šla střela po uvolnění v pokutovém území nad břevno branky hostů. V 18. minutě se z protiútoku uvolnil Nejepsa v pokutovém území, je pokus brankář domácích dokázal vyrazit. O minutu později zaváhal s rozehrávkou Rosenkranz, domácí po zisku míče podnikli rychlý protiútok, který stačil na poslední chvíli Martin Janouš skluzem odklidit na roh. Ve 22. minutě unikl středem obrany domácí útočník a Martin Janouš jej zastavil jen za cenu faulu, za což obdržel červenou kartu! O čtyři minuty později našel centr Kolmana v pokutovém území domácích, ale jeho pokus šel těsně nad břevno. V 31. minutě se po odraženém míči dostal ke střele domácí záložník, projektil z jeho kopačky těsně minul branku hostů. V 35. minutě unikl po křídle domácí útočník, jeho sólo z úhlu minulo branku.
Druhý poločas domácí dobývali branku hostů, ale ti statečně odolávali a nepouštěli je do nebezpečných šancí. V 54. minutě hlavičkoval po standardce stopér domácích, míč z jeho hlavy se otřel o břevno branky. V 61. minutě proletěl centr pokutovým územím, na zadní tyči zakončoval domácí útočník, ale jeho pokus skončil mimo branku. V 64. minutě si naběhl domácí obránce na zahraný rohový kop a nikým nekrytý tentokrát hlavičkoval přesně - 1:0. Domácí ve snaze rozhodnout utkání si vytvořili v 71. minutě další šanci, míč poletoval v malém vápně, ale vždy mu stačil někdo z hostů zablokovat cestu do sítě. O dvě minuty později hosté nadvakrát zblokovali dorážku z bezprostřední blízkosti své branky. V 83. minutě se odrazil míč od Kolmana k nabíhajícímu Nejepsovi, který ve svém úniku nezaváhal a prostřelil vybíhajícího brankáře domácích - 1:1! Poté domácí uzamkli hosty na před jejich brankou, zahrávali několik nebezpečných standardek, ale míč se jim již nepodařilo propasírovat do sítě. Hosté si za svůj heroický výkon v deseti hráčích bod zasloužili.