5. kolo: FK Lety - Nová Ves p. Pleší 2:2 (1:1)

16.09.2007 00:00 FK Lety - Nová Ves p.Pl. 2:2 (1:1) branky: Zdanovec, Plánička (z pen.)
Zápas, který se musel líbit. Hosté působili fotbalovějším dojmem, domácí nahrazovali nedostatek zkušeností velkým nasazením a bojovností. Hned v úvodu utkání se hosté dostali do šance a z následného protiútoku šli domácí do vedení, kdy přihrávku Pláničky dorazil z bezprostřední blízkosti do sítě Zdanovec - 1:0. Hosté se oklepali a začali se tlačit před branku domácích. Okolo 20. minuty se hra vyrovnala, ale hosté vzápětí udeřili a po míči zahraném za domácí obranu v 25. minutě vyrovnali. Do poločasu byla hra vyrovnaná a skóre se již nezměnilo.
Druhý poločas začal náporem domácích, ale hosté se po 10 minutách vymanili z defenzívy a hra se začala přelévat od jedné branky ke druhé. V 68. minutě po dlouhém autovém vhozu vnikl do trestného území hostů Plánička, kde byl sražen a z nařízené penalty se domácí Pláničkou ujali vedení - 2:1. Od této chvíle vystupňovali hosté svůj tlak a snažili se za každou cenu vyrovnat. Jejich úsilí bylo korunováno v 86. minutě, kdy domácí obrana při rohovém kopu hostů zaspala a nechala hosty hlavou vyrovnat - 2:2. Utkání skončilo zaslouženou remízou.