5. kolo: FK Lety - Mníšek 3:1 (1:1)

25.09.2011 00:00 FK Lety - Mníšek 3:1 (1:1) 2x Turek, 1x Jůna

Sestava: Štěpán - Zýka, Bezděk, Janouš, Rosenkranz - Turek, Kratochvíl, Rada (90. Váňa), Dynybil - Jablonský, Nesrovnal (57. Jůna)

Derby plné bojovnosti a nasazení zvládli lépe domácí. Od počátku se hrál svižný fotbal. Ve 3. minutě vyrazil hostující brankář trestný kop Rady a dobíhající Turek nezaváhal - 1:0. Ve 13. minutě bylo vyrovnáno po přísně nařízené penaltě. Domácí nerezignovali a tlačili se dál na polovinu hostů. Ve 20. minutě centr Rady těsně přehlavičkoval aktivní Turek. Ve 23. minutě po křižném pasu postupoval Turek sám na branku hostů, ale jeho lob skončil těsně vedle. Hosté si vypracovali jasnou šanci v 32. minutě, ale domácí Štěpán reflexivně vyrazil. V 45. minutě dorážel odražený míč domácí Dynybil, ale jeho střela skončila nad břevnem.
Druhý poločas pokračoval v nasazeném tempu. V 57. minutě našel Rosenkranz dlouhým míčem Turka, který svou šanci proměnil ve vedoucí branku. Poté hosté zatlačili domácí na jejich polovinu a snažili se o vyrovnání. Vypracovali si dvě šance, první v 72. minutě zblokoval bránící Turek, při druhé ukopl míč v posledním okamžiku domácí Janouš na hranici trestného území. Hosté vystřídali dva hráče a hráli na riziko. V 90. minutě unikl střídající Jůna a své sólo zakončil třetím rozhodujícím gólem. Domácí svým výkonem odčinili debakl z Jíloviště.