5. kolo: FK Lety - Holubice 4:0 (3:0)

18.09.2005 00:00 FK Lety - Holubice 4:0 (3:0) branky: 2x Drašnar, Kučera, Šůra
Výborná podívaná obzvláště v 1. poločasu se řadou líbivých okamžiků. Domácí začali náporem a hned v 5. minutě po rychlém zatažení míče do křídla Šindelářem a následným prudkým centrem před brankou hostů, kde nezaváhal Kučera, se měnilo skóre - 1:0. Domácí pokračovali v dobývání hostující branky a v 13. minutě promarnil "tutovku" Drašnar. Vzápětí byl faulován v pokutovém území hostů Kaše, ale ke zděšení domácích hráčů a fanoušků Karpiv pokutový kop neproměnil! Hra na jednu branku pokračovala, hosté se nemohli vymanit z domácího tlaku a pohroma na sebe nenechala dlouho čekat. V rozmezí mezi 30. a 35. minutou domácí dvakrát skórovali, v prvním případě po centru Kučery zakončil hlavou Šůra, podruhé dorážka Drašnara skončila v levém rohu hostující branky.
Druhý poločas začali hosté náporem, ve kterém se pokusili o snížení náskoku domácích. Hra se odehrávala na polovině domácích, ale žádná velká šance nepřicházela. Domácí se postupně vymanili z náporu hostů a hned začali být nebezpeční. V 58. minutě střela Kučery skončila na tyči hostující branky, ale hned v 61. minutě vstřelil "pojistku" Drašnar - 4:0. Od této chvíle domácí zvolnili tempo a zápas se v poklidu dohrál. Po celý zápas byla vidět sebedůvěra domácích hráčů po předchozích čtyřech vítězstvích.