5. kolo B-tým: FK Lety B - Řevnice 2:2 (1:1)

25.09.2011 00:00 Domácí zahodili spoustu šancí a v závěru vstřelil soupeř šťastný vyrovnávací gól. Branky: Lukáš Jambor, Ondřej Fojt Sestava: Sochacký (35. R.Demjanenko) - Kapoun (55. Váňa), Gregor, Miška, Kocman - Kárník (67. Šindelář), M.Demjanenko, L.Jambor, T.Fojt - O.Fojt, M.Jambor

Utkání začalo opatrnějším stylem, kdy žádný ze soupeřů nechtěl inkasovat. Domácí měli o něco větší herní převahu a častěji drželi míč na kopačkách. Hosté se snažili rychlými kontry vyrážet do protiútoku, ale nepřesné nahrávky jim to neumožňovaly. Poté domácí zvýšili úsilí a výsledkem byli dvě nastřelená břevna, od kterých se míč odrazil na brankovou čáru, domácí jej však do sítě nedokázali protlačit. Při další šanci soupeř nedovoleně zastavil L. Jambora, ale rozhodčí nepochopitelně dával výhodu, z které se nikterak nedala ohrozit branka soupeře. Vůbec celkový výkon rozhodčího byl velmi rozpačitý. Domácím se přeci jen podařilo vstřelit vedoucí gól. Zaváhání hostujících hráčů využil L.Jambor. Hosté odpověděli několika standardními situacemi a po jednom z rohových kopů se hostující obránce střetl s domácím gólmanem, přičemž Sochacký obdržel ošklivý úder kolenem na pravý bok. Za dalších pár minut se hosté dočkali vyrovnání, když po zbytečné ztrátě míče, po úniku překonal zraněného brankaře domácích, který poté vystřídal, útočník hostů. Poločas skončil za stavu 1:1
V druhém poločase se domácí snažili hned v úvodu přidat další branky, šance na to byli. V síti skončila akce po levé straně a zakončující O.Fojt nedal brankáři hostí šanci - 2:1. Hosté se snažili o vyrovnání, ale svými pokusy nenadělali velký rozruch před domácí brankou. Domácí měli naopak pár dalších vyložených šancí, přičemž jedna skončila na tyči, další z přímého kopu na břevně a další se nevešla mezi tyče. Rozhodčí mohl ještě odpískat pokutový kop za jasný faul na M.Jambora. V závěru se hosté postarali o překvapivé vyrovnání, po štastném kopu, kdy přehodili domácího brankaře. V posledních minutách sice ještě domácí vyvinuli tlak na soupeře, ale branku už to nepřineslo, tak si hosté odvezli cenný bod.

Žk: M.Jambor