5. kolo A-tým FK Lety - Všenorský SK 0:3 (0:0)

07.09.2015 14:44

5. kolo FK Lety - Všenorský SK 0:3 (0:0)

 

Sestava: Vácha - Rosenkranz, Turek, Šmerda, Marek Baubín - Jablonský (59. Janich), Kustoš (69. Poslední), Josef Baubín, Jiří Kischer - Nejepsa, Kalivoda

 

Hosté přehráli domácí po všech stránkách! První příležitost měli hosté v 8. minutě, hlavičku po rohovém kopu vyrazil Vácha na roh. V 18. minutě došlo k situaci, která ovlivnila celé utkání. Útočník hostů Kučera Jakub vykřikl na rozhodčího: "Piskni to, ty vole!", za což byl vyloučen. Od té doby se hosté semkli a důsledně dodržovali taktiku. V 24. minutě měli po standardce velkou šanci, ale Vácha dorážku kryl. V 27. minutě se dostával do šance Kalivoda, ale v rozhodujícím okamžiku uklouzl a Josef Baubín vystřelil vedle. O 5 minut později uvolnil Kalivoda Kischera, ale jeho střela z hranice pokutového území šla vedle. V 38. minutě fauloval na hranici pokutového území Kalivoda hostujícího hráče, nařízený trestný kop stačil z brankové čáry vykopnout Rosenkranz. V 44. minutě se probojoval Nejepsa do pokutového území hostů, jeho prudkou střelu vyrazil brankář hostů na roh.

Druhý poločas ovládli v deseti nadšeně bojující hosté. V 58. minutě neubránili domácí hlavičkujícího Ondřeje Kučeru a po jeho hlavičce šli hosté do vedení - 0:1. Domácí se pokoušeli o vyrovnání, ale naráželi na perfektně zorganizovanou obranu hostů. V 78. minutě po rychlém protiútoku zvýšili hosté Ondřejem Kučerou na 0:2. Zmar dokonal v 86. minutě střídající Jan Císař, který unikl a prostřelil vybíhajícího Váchu.