5. kolo A-tým FK Lety - SK Černolice 1:1 (1:0) PK 5:4

22.09.2019 06:56

5. kolo FK Lety - SK Černolice 1:1 (1:0) PK 5:4 Hřebeček

Pokutové kopy proměnili Hřebeček, Měchura, Janich, Čermák, Kustoš, neproměnil Chalupa

Sestava: Sňozík - Šmerda (34. Janich), Kustoš, Josef Baubín, Marek Baubín - Měchura, Kratochvíl, Hřebeček, Jiří Kischer (72. Veselý) - Čermák, Chalupa

Derby plné nervozity ze strany hostů začalo pro domácí snově. Ve 2. minutě se odražený míč dostal ke Hřebečkovi, který prudkou střelou na zadní tyč otevřel skóre - 1:0. Paradoxně tento gól probudil hosty, kteří se dostali do dvou velkých příležitostí, ale v obou případech byly jejich střely na poslední chvíli zblokovány. V 23. minutě si naběhl na pas za obranu hostů Čermák, ale s tutovkou nenaložil dobře, trefil vybíhajícího brankáře. O chvíli později po nepřesné obranné hlavičce postupoval hráč hostů sám na Sňozíka, který jej nadvakrát vychytal. Další šance hostů skončila těsně před přestávkou těsně vedle branky domácích. V poslení minutě byl po dvou žlutých kartách vyloučen hostující Franěk. Po přestávce měl první gólovku Jiří Kischer, ale z bezprostřední blízkosti trefil jen hostujícího brankáře. Hosté, ač v deseti hráčích, si vypracovali další dvě velké příležitosti, první z nich chytil Sňozík, druhá skončila vedle branky. Domácí kontrovali, ale pokus Kratochvíla skončil mimo tyče. V 82. minutě po rohu skóroval hlavou Kocián a zaslouženě vyrovnal - 1:1. Chvíli nato mohli hosté rozhodnout utkání, střela z 25 metrů skončila na břevně domácí branky. Pokutové kopy rozhodli domácí v šesté sérii ve svůj prospěch a získali tak druhý bod.