5. kolo A-tým FK Lety - FK Králův Dvůr B 2:1 (1:1)

20.09.2020 07:02

5. kolo FK Lety - FK Králův Dvůr B 2:1 (1:1) Měchura, Janich

Sestava: Sňozík - Janich, Švejda, Cipra, Měchura - Král (90. Kubata), Kratochvíl, Dominik Kischer, Hřebeček (55. Hruška), Jiří Kischer (81. Marek Baubín) - Čermák

Mladý tým hostů se třemi hráči z kádru třetiligového áčka předváděl po celé utkání bojovný a rychlý fotbal. Domácí vlétli na soupeře plni elánu napravit sérii nezdarů. Ve 2. minutě ocentroval z křídla Janich a přetažený míč hlavičkoval nabíhající Měchura do sítě - 1:0. V 11. minutě zahráli hosté malou domů. Z nařízeného nepřímého kopu nastřelil po rozehrávce Měchura zeď a dorážka skončila těsně nad břevnem branky hostů. Ve 13. minutě bylo vyrovnáno, rychlý protiútok a zpětnou přihrávku zúročil nabíhající útočník hostů přesnou ranou pod břevno - 1:1. Poté se hrál svižný fotbal, kdy domácí si vypracovali několik brankových příležitostí, které však gólem neskončily. V 27. minutě chytil brankář hostů nebezpečnou střelu Dominika Kischera. O devět minut trefil Dominik Kischer břevno branky hostů a dorážka Čermáka skončila nad brankou. Po přestávce zahrozil průnikem po křídle Král, jeho prudký přízemní centr nadvakrát zlikvidoval brankář hostů. V 57. minutě přehodil Jiří Kischer vybíhajícího brankáře hostů, před brankovou čárou doběhl míč Čermák, ale jeho dorážka k šoku domácích skončila na tyči. Šest minut nato unikl po křídle útočník hostů, jeho sólo stačil vybíhající Sňozík vyrazit na roh. V 66. minutě uvolnil Král na křídle Čermáka, jeho zpětnou přihrávku zpracoval Janich a nedal brankáři hostů ranou pod břevno šanci - 2:1. V 84. minutě se hosté dostali po průniku do pokutového území před Sňozíka, ale z hranice malého vápna jej jejich hráč nedokázal překonat. Těsně před koncem se ocitl střídající Marek Baubín sám před brankářem hostů, který jeho střelu vyrazil nohou. Domácí si za bojovný výkon a spoustu šancí tři body zasloužili.