4. kolo starší dorost FK Pšovka Mělník - FK Lety 3:3 (2:1)

02.09.2018 16:14

Sestava: Chvátal Petr - Babiak, Calda (65. Vejvoda (78. Chvátal Marek)), Koníček, Hruška - Květoň (55. Waldhauser), Krtek, Veselý (51. Kubata), - Hrdlička, Přib, Záhora.

Domácí otevřeli skóre v 11. minutě, kdy se prosadili z rohového kopu – 1:0. O vyrovnání se postaral Květoň ve 21. minutě, kdy pohotově dorazil Krtkův přímý kop – 1:1. Domácí opět odskočili ve 36. minutě, kdy zahrávali pokutový kop, Babiaka míč nešťastně trefil v leže do ruky – 2:1.

Po přestávce domácí zvýšili ranou zpoza vápna – 3:1. V 70. minutě snížil Záhora, který prostřelil brankáře z dálky – 3:2. V 86. minutě vyrovnal Kubata, který naběhl na rohový kop a umístil míč hlavou do branky – 3:3. V úplném závěru si obě mužstva vytvořila jednu gólovou šanci, ale ani jeden se již neprosadil.

Branky: Květoň, Záhora, Kubata