4. kolo: Jíloviště - FK Lety 10:3 (6:1)

18.09.2011 00:00 Jíloviště - FK Lety 10:3 (6:1) Jablonský, Křivánek, Nesrovnal

Sestava: Friš (46. Štěpán) - Rosenkranz (34. Zýka), Bezděk, Janouš, Dynybil - Turek, Kratochvíl, Křivánek (80. Váňa), Jablonský - Jůna, Nesrovnal

Trapný, ostudný výkon! Domácí byli od počátku koncetrovaní a šli za vítězstvím. Hosté jim to slabým, nekoncetrovaným výkonem usnadnili. Ve 2. minutě šli domácí do vedení po hrubce Rosenkranze, v 7. minutě to již bylo 2:0, po Jůnově ztrátě míče. Domácí byli rázem na koni a do 19. minuty nastříleli další 3 góly. Jelikož nejde hodit ručník do ringu jako v boxu, pokračovalo trápení až do přestávky. Za zmínku stojí krásná branka Jablonského v 26. minutě, která korigovala stav utkání na 5:1. Domácí vzápětí opět odskočili na rozdíl 5 branek. Druhý poločas začali hosté snahou o zkorigování výsledku. Hosté si vytvořili 3 šance, ale jen jednu v 59. minutě zužitkoval Křivánek. Domácí si ale svůj náskok ohlídali a opět zvýšili na rozdíl 5 branek v 64. minutě. Hosté ještě jednou snížili Nesrovnalem na 7:3 v 74. minutě, ale domácí opět kontrovali a zdeptaní hosté si nechali nastřílet potupnou desítku.