4. kolo dorost: Sedlec-Prčice - FK Lety 0:5 (0:2)

18.09.2011 00:00 V druhém poločase padlo jasné rozhodnutí o vysokém vítězství. Branky: 3x Paleta, 2x Girga Sedlec Prčice - FK Lety 0:5 (0:2)
branky: 3x Paleta Kryštof, 2x Girga Radek

Hodnocení: Geissler 7, Císař 7, Skučko 7, Tlustý 7, Sklenář 8, Váňa 7, Janouš 7, Kustoš 7, Girga 7, Paleta 9, Kult 6, Šimmer 8, Bendl 6, Pulec 6

Dnes jsme zavítali na horkou půdu v dalekých Prčicích, kde na nás čekal výborně přichystaný pažit. Oproti minulému zápasu, jsem do zápasu zase sáhl k nějaké změně, ale nic velkého. Do zápasu jsme vstoupili jako favorité a ukázalo se, že to není naše silná stránka, a na naší hře to bylo znát. Ze začátku byla naše hra neurovnaná a plná nepřesností. Ukázalo se že je míč kulatý, a i když byl soupeř v prvních 30 minut lepším týmem, tak se ale fotbal
hraje na góly, oba dva dal Kryštof Paleta po dvou individuálních akcích. Do poločasu to bylo 0:2 pro nás.
Do druhé půle jsem na hřiště poslal Adama Šimmera a ten si velice důrazně řekl o základní sestavu v příštích zápasech! Trocha se sestava změnila ale jak posunutí Michaela Sklenáře na záložníka, Radka Girgu do útoku a už
zmiňovaného Adama Šimmera na krajního obránce. Tímto jedním střídáním se změnila naše celá hra. Začali jsme kombinovat na půlce domácích a vytvořili si dost dobrých příležitostí, ale nikdo nebyl schopný je proměnit. Až po v 60. minutě odebral míč Šimmer a posunul míč Sklenářovi, který si pohrál se třemi hráči a dal míč nabíhajícímu Paletovi, jež patičkou našel nabíhajícího Girgu, který nekompromisně zvýšil na 3:0. Za pár minut se tato akce opakovala
a opět Paleta patičkou nahrával Girgovi a ten z 10 m zavřel oči a propálil vše, co mu stálo v cestě 0:4. Do konce zbývalo asi 15 minut a domácí tým už odpadl fyzicky a vlastně se hrálo jen na jednu bránu a i díky tomu jsme vstřelili pátou branku po centru Girgy na Paletu, jež uzavřel skóre na 0:5.
Za první poločas bych klukům poděkoval jen za dvoubrankové vedení, ale hlavně bych jim chtěl poděkovat za druhý poločas, kdy jsme předváděli hezký fotbal se spoustou krásných akcí. JEN TAK DÁL !!! Jen varuji před dalšími zápasy, s kýmkoli budete hrát, tak budete bráni jako favoriti a chtělo by to nepromrhat první poločasy, ale hrát tak jako většinu druhých poločasů.

Jen ještě jedno poděkování a to patří klukům, kteří se nenechali vyprovokovat, jak domácím trenérem, fanoušky, ale i hráči, kteří nadávali našim klukům a až na jedno vypěnění Palety, kdy šel do souboje a ze střídačky se ozvalo, "dej mu loktem, sejmi ho!", to už Kryštof nevydržel a zařval, ať se uklidní, ale jinak to kluci zvládli dobře a můžou na sebe být pyšní.