4. kolo: Dobříš B - FK Lety 0:3 (0:0)

09.09.2007 00:00 Dobříš B - FK Lety 0:3 (0:0) branky: 3x Zdanovec
Letovští fotbalisté vezou zvenku 3 body. Třetí utkání na hřišti soupeře konečně přineslo plný bodový zisk. Domácí nastoupili plni odhodlání a od prvních minut se tlačili před branku hostů. V 6. minutě střela domácího útočníka těsně minula hostující branku. Hosté se pomalu dostávali do tempa, hrálo se převážně na jejich polovině. Převaha ale nepřinesla kýžený úspěch a hosté se pomalu dostávali z defenzívy. Do poločasu se již nezrodila žádná tutovka. Ihned po přestávce se v 47. minutě uvolnil v pokutovém území domácích Zdanovec a otevřel skóre - 0:1. Domácí nerezignovali a vynutili si mírnou převahu, ale bez šancí a gólového efektu. Hosté se bránili a vyráželi do rychlých protiútoků. V době, kdy domácí začali hrát vabank, unikl v 84. minutě Zdanovec a své sólo zakončil druhým úspěšným zásahem - 0:2. V 87. minutě unikl Šůra a nezištnou přihrávku našel opět Zdanovce, který zakončil své učinkování na hřišti hattrickem - 0:3. Hosté si za svou disciplinovanou hru a bojovnost výhru zasloužili.