4. kolo A- tým Sokol Jinočany - FK Lety 4:1 (2:0)

13.09.2020 07:23

4. kolo Sokol Jinočany - FK Lety 4:1 (2:0) Chalupa

Sestava: Sňozík - Janich, Měchura, Cipra, Marek Baubín - Král, Kratochvíl, Dominik Kischer, Hruška (70. Kubata), Veselý (85. Krtek) - Chalupa

Hosté bez šesti hráčů základní sestavy vsadili na defenzivu. jejich taktika se začala drolit v 15. minutě, Hruška ztratil míč na polovině hřiště, rychlý protiútok do otevřené obrany hosté stačili zbrzdit, ale následnou střelu zpoza pokutového území tečoval do vlastní sítě Cipra - 1:0. Hosté se dostali do možnosti vyrovnat v 33. minutě, Král zatáhl míč po křídle a jeho přízemní centr proletěl pokutovým územím domácích bez zakončení. Domácí zvýšili svůj náskok v 38. minutě, po po zaváhání Měchury a ztrátě míče Janicha se ocitl domácí útočník před Sňozíkem a pohodlně skóroval - 2:0. Po přestávce snížil Chalupa z trestného kopu z 20 metrů - 2:1. Hosté ale udělali další chybu v defenzivě v 53. minutě a domácí hráč z rychlého útoku prostřelil Sňozíka - 3:1. Ke snížení mohlo dojít v 69. minutě, kdy Král vystihl chybnou rozehrávku domácích, obešel domácího brankáře a z úhlu místo zakončení přihrával nabíhajícímu Chalupovi, ale ten byl obsazen. Výsledek utkání delinitivně určila přízemní střela zpoza pokutového území, která zapadla v nastavení do sítě - 4:1.