4. kolo A-tým: FK Lety - Podlesí 3:2 (2:0)

14.09.2008 00:00 FK Lety - Petrovice 3:2 (2:0) branky: 2x Kalivoda, 1x Jablonský
Utkání plné zvratů přineslo vzrušení až do poslední minuty. Domácí šli v 19. minutě do vedení po rohovém kopu po hlavičce Kalivody. V 27. minutě zvýšil Jablonský z penalty za faul na Pláničku v pokutovém území na 2:0. Hosté předváděli bojovný fotbal, ale jasné gólovky si nevypracovali. Domácí zahodili do poločasu další dvě šance, kdy nedokázal skórovat Kratochvíl a Šůra.
Druhý poločas začal náporem hostí, ale udeřilo v 59. minutě na druhé straně. Po standardní situaci se nejlépe zorientoval v pokutovém území hostů Kalivoda a zvýšil na 3:0. V 63. minutě postupoval sám na branku hostů Jablonský, ale střela z jeho kopačky těsně minula hostující branku. Nedáš - dostaneš, stará fotbalová pravda na sebe nedala dlouho čekat. Hosté v 67. a v 70. minutě snížili na rozdíl jednoho gólu a hráli vabank. Domácí v závěru utkání zahodili další dvě gólovky a tak se museli strachovat o výsledek až do závěrečného hvizdu.