4. kolo A-tým FC Jílové - FK Lety 1:3 (1:1)

30.08.2015 08:28

4. kolo FC Jílové - FK Lety 1:3 (1:1) 2x Nejepsa, 1x Jiří Kischer

 

Sestava: Vácha - Rosenkranz (88. Janich), Martin Janouš, Šmerda, Marek Baubín - Josef Baubín, Kratochvíl, Cipra (81. Turek), Jablonský (64. Jiří Kischer) - Nejepsa, Kalivoda

 

Hosté si za hru ve druhém poločasu tři body zasloužili. Domácí zaskočili hosty náporem a ve 2. mnutě po centru z křídelního prostoru střílel domácí útočník, ale jeho střela skončila na těle Šmerdy. O pět minut později se situace opakovala, na centr si naběhl domácí útočník a hlavou skóroval - 1:0. Hosté se vzpamatovali z obdržené branky a v 16. minutě vyrovnali, na přihrávku Josefa Baubína si naběhl Nejepsa, uvolnil se a křižnou přízemní střelou vyrovnal - 1:1. O dvě minuty později uvolnil Jablonský Kalivodu, ale pokus byl zblokován. V 27. minutě unikl po křídle Nejepsa, jeho přízemní prudký centr nestačil nikdo z hostů dorazit do branky. V 35. minutě přihrál Nejepsa na hranici pokutového území Kratochvílovi, který těsně přestřelil.

Po přestávce ovládli hru hosté, ve 49. minutě se v pokutovém území uvolnil Nejepsa, domácí brankář stačil jeho pokus konečky prstů vyrazit. Skóre se dlouho neměnilo, až v 65. minutě dorazil centr Nejepsy do branky nabíhající Jiří Kischer - 1:2. O dvě minuty zvýšili hosté po úniku Nejepsy, na pas Kratochvíla za obranu si naběhl a překonal vybíhajícího domácího brankáře - 1:3. Další šanci měli hosté v 73. minutě, po přečíslení domácí obrany vystřelil z hranice pokutového území Cipra, ale domácí brankář byl na místě. V 78. minutě unikl Nejepsa, ale jeho sólo skončilo těsně vedle tyče domácí branky. Domácí se do žádné šance nedostali a ztratili počtvrté tři body.