30. kolo A-tým SK Benešov B - FK Lety 4:0 (2:0)

14.06.2015 15:54

30. kolo SK Benešov B - FK Lety 4:0 (2:0)

 

Sestava: Štěpán - Jablonský, Martin Janouš, Rosenkranz, Jiří Kischer - Dominik Kischer, Kratochvíl, Cipra (78. Ježek), Janich - Kolman, Vácha

 

Utkání dohrávané z povinnosti. Domácí proměňovali šance, hosté je jak na běžícím pásu zahazovali, a proto je skóre tak hrozivé. Hosté již zachráněni, odehráli poslední utkání sezóny bez několika opor s se dvěma dorostenci v základu. V 17. minutě fauloval Štěpán domácího útočníka a domácí vstřelili z penalty vedoucí branku - 1:0. V 29. minutě so dostal do šance Vácha, ale před brankou domácích zaváhal. V 36. minutě unikl domácí útočník Janoušovi, prudký centr dorazil do branky nabíhající hráč - 2:0. V 45. minutě minul hlavou domácí branku Kolman.

V 51. minutě skončil míč ze standardky z 25 metrů za zády překvapeného Štěpána - 3:0. V 62. minutě uvolnil Cipra nabíhajícího Dominika Kischera, jeho střelu stačil domácí brankář vyrazit na roh. O čtyři minuty později zahrávali domácí standardku, nedorozumění mezi Štěpánem a Janoušem využil domácí hraáč a hlavičkoval počtvrté do sítě - 4:0. V 73. minutě unikl domácí obraně Kolman, jeho kličku vystihl domácí brankář. Poté již dospělo utkání do závěru.

 

První sezóna v 1.A třídě byl boj o holou záchranu, obzvlášť podzim byl hodně naivní a nevyrovnaný. Na jaře se tým již poučil a v mnoha utkáních předváděl bojovný a zodpovědný fotbal, který vyústil v záchranu jedno kolo před koncem sezóny.