3. kolo: FK Lety - Úhonice 1:2 (0:2)

03.09.2006 00:00 FK Lety - Úhonice 1:2 (0:2) branka: A.Samuel (z pen.)
Podcenění soupeře vykonalo své. Někteří domácí hráči si mysleli, že se soupeř porazí sám. Soupeř přijel soustředěný a odvezl si překvapivě 3 body. Hned v 1. minutě zahodil gólovou šanci domácí Šindelář. Hosté se vzpamatovali a v 6. minutě měli gólovou příležitost, kterou promarnili. Ale v 9. minutě již nezaváhali a ujali se vedení 0:1. Domácí poté marně dobývali branku hostí, ale gólové vyjádření nepřicházelo. Hosté se usilově bránili a v 32. minutě po rychlém brejku a standardní situaci zvýšili své vedení - 0:2.
Druhý poločas začal náporem domácích. V 59. minutě byl faulován v trestném území hostí Šůra a z nařízené penalty snížil Samuel na 1:2. Hosté šli do 10 hráčů, kdy jim byl po druhé žluté kartě vyloučen jeden z hráčů. Domácí vystupňovali svůj tlak, dostavily se gólové šance, které domácí trestuhodně zahodili. Skóre se již do konce utkání nezměnilo a domácí hráči mohou zpytoval své svědomí za laxní přístup k zápasu v úvodu střetnutí.