3. kolo A-tým FK Lety - Sokol Nová Ves pod Pleší 4:1 (2:1)

08.09.2019 06:42

3. kolo FK Lety - Sokol Nová Ves pod Pleší 4:1 (2:1) Čermák, Kustoš, Hřebeček, Pospíšil

Sestava: Sňozík - Cipra, Kustoš, Josef Baubín (55. Pospíšil), Měchura - Dominik Kischer, Jarolím, Hřebeček, Jiří Kischer (75. Janich) - Chalupa (85. Veselý)

Svižné utkání muselo bavit, diváci viděli pět vstřelených branek a další neproměněné šance. Domácí se ujali vední v 16. minutě, dlouhý pas prodloužil Chalupa hlavou na nabíhajícího Čermáka, jež z úhlu trefil míč přesně na zadní tyč - 1:0. V 25. minutě se skóre opět měnilo, po kombinaci ve vápně našel Měchura zpětnou přihrávkou Kustoše, který prudkou přízemní střelou nedal brankáři hostí šanci - 2:0. Dvě minuty nato nepovedený skluz Měchury vedl ke ztrátě míče, čehož hosté využili k rychlému protiútoku a přesnému zakončení - 2:1. Minutu před odchodem do šaten zahrával Jarolím trestný kop, jeho centr ve skrumáži hlavičkoval obránce hostí na vlastní branku, jeho hlavičku však stačil brankář vyrazit na břevno. Hosté nastoupili do druhého poločasu se snahou o vyrovnání. V 46. minutě se centr ostřel o břevno domácí branky. Chvíli nato se uvolnil v pokutovém území hostů Hřebeček, jeho střela šla těsně nad branku! V 57. minutě ovolnil Jarolím v pokutovém území Hřebečka, který tentokrát přesnou přízemní střelou nezaváhal - 3:1. Hosté vážně zahrozili v 64. minutě, kombinace v pokutovém území skončila dorážkou do odkryté branky, kterou v poslední chvíli zablokoval skluzem Pospíšil. Chvíli nato se dostal míč v pokutovém území hostů ke Chalupovi, jeho pokus však skončil vedle branky. V 70. minutě zahrával Hřebeček standardku, na jeho centr za obranu si naběhl Pospíšil a míč uklidil do sítě - 4:1. V závěru ještě spálil gólovku střídající Janich, jež netrefil z několika metrů branku hostů.