3. kolo A-tým FK Lety - Sokol Čisovice 0:3 (0:2)

06.09.2020 06:16

3. kolo FK Lety - Sokol Čisovice 0:3 (0:2)

Sestava: Sňozík - Janich, Švejda (46. Veselý), Cipra, Marek Baubín (80. Kalivoda) - Dominik Kischer, Kratochvíl (63. Hruška), Hřebeček (84. Kubata), Čermák - Měchura, Chalupa

Hosté byli po celý zápas lepší a zaslouženě zvítězilii. V úvodu vystřelil Hřebeček zpoza pokutového území, brankář hostů vyrazil míč do bezpečí. V 6. minutě se hosté ujali vedení po standardce, kdy odražený míč se vrátil po pokutového území a hostující útočník jej propašoval do sítě - 0:1. Poté se domácí pokusili o vyrovnání, ale bez vážnější šance. V 21. minutě pronikli hosté do pokutového území a po kombinaci zvýšili své vedení - 0:2. Do přestávky měly oba týmy po jedné gólovce, ale ani domácí Čermák, ani hosté své šance neproměnili. Po přestávce se hosté zatáhli do obrany a čekali na brejky. Obrovskou šanci spálil Chalupa, který se po centru ocitl sám na hranici pokutového území, ale zbrkle přestřelil. Mezi 59. a 67. minutou přečkali domácí dvě velké šance hostů. V 78. minutě mohl snížit Měchura, ale neprostřelil obranu hostů. Další příležitost spálil v 88. minutě Chalupa, jež nedostal míč z bezprostřední blízkosti do sítě. Hosté trestali v nastavení, po chybě Měchury skóroval střídající hráč hostů do otevřené branky - 0:3.