3. kolo A-tým FK Lety - AFK Kácov 5:1 (2:1)

23.08.2015 20:21

3. kolo FK Lety - AFK Kácov 5:1 (2:1) 2x Josef Baubín, 1x Kalivoda, Kratochvíl, Nejepsa

 

Sestava: Vácha - Rosenkranz, Šmerda, Martin Janouš, Marek Baubín - Josef Baubín, Kratochvíl, Cipra (84. Kustoš), Jablonský (77. Jiří Kischer) - Nejepsa, Kalivoda (86. Janich)

 

Podle průběhu utkání si hosté nezasloužili tak velký debakl. Ve 2. minutě střílel Rosenkranz ze standardky, brankář hostí byl na místě. V 11. minutě zaútočili hosté, ale střela skončila vedle branky. O čtyři minuty později vyrazil brankář hostů po rohovém kopu hlavičku Kalivody nad břevno. V 21. minutě se uvolnil v pokutovém území Kalivoda a technickou střelou otevřel skóre - 1:0. V 25. minutě po rohu hlavičkoval hráč hostů, Šmerda vykopl míč z brankové čáry do zámezí. O čtyři minuty později hlavičkoval Josef Baubín, míč na poslední chvíli odvrátili hosté do bezpečí. V 31. minutě podnikli hosté rychlý protiútok, čtyři hráči postupovali na samotného Šmerdu, který stačil přihrávku před branku odvrátit. O dvě minuty později zatáhl míč k brankové čáře Marek Baubín, jeho centr našel Nejepsu, který nahrál nabíhajícímu Kratochvílovi, který prostřelil z hranice pokutového území vše, co mu stálo v cestě - 2:0. V 39. minutě chytil nadvakrát Vácha nebezpečnou střelu hostujícího hráče. O pár vteřin později se hosté radovali, křižný centr našel nabíhajícího útočníka, který snížil na 2:1. O dvě minuty později vyrazil křižnou střelu Vácha na roh. V 44. minutě se uvolnil Nejepsa, jeho pokus však chytil brankář hostů.

Druhý poločas začal náporem hostů, v 47. minutě se ocitl hostující útočník před Váchou, který jeho střelu zlikvidoval. O tři minuty později uvolnil Cipra nabíhajícího Nejepsu, který se uvolnil a úspěšně zakončil své sólo přízemní střelou - 3:1. Hosté nerezignovali a zatlačili domácí před jejich branku. Mezi 65. a 69. minutou si hosté vypracovali čtyři gólové šance, které v poslední chvíli buď chytil Vácha, nebo zblokovala domácí obrana! V 73. minutě měli hosté další šanci, po zaváhání domácí obrany s rozehrávkou postupoval hostující útočník z křídla sám na Váchu, který si nadvakrát s jeho pokusem poradil. O dvě minuty později zvýšili domácí z rychlého protiútoku, Nejepsa uvolnil Josefa Baubína, který svou šanci proměnil ve čtvrtý gól - 4:1. V 84. minutě se situace opakovala, Nejepsa přihrával a Josef Baubín úspěšně zakončoval své sólo - 5:1. Hosté mohli zkorigovat výsledek v 89. minutě, ale jejich šanci zneškodnil Janouš skluzem na roh.