27. kolo A-tým FK Lety - Posázavan Poříčí n.S. 2:0 (2:0)

25.05.2015 06:46

27. kolo FK Lety - Posázavan Poříčí n.S. 2:0 (2:0)

 

Sestava: Vácha - Turek (77. Štěrba), Šmerda, Martin Janouš, Rosenkranz - Jablonský (34. Poslední), Kratochvíl, Cipra, Nesrovnal (89. Janich) - Kalivoda, Jiří Kischer

 

Disciplinovaný a bojovný výkon domácích = tři body. Hosté byli na úvod utkání aktivnější. Ve 4. minutě proletěl prudký přízemní centr malým pokutovým územím, hostující útočník nestačil míč zasáhnout. V 9. minutě šli domácí do vedení, standardku Rosenkranze hlavičkoval Turek, míč dorazil do sítě Janouš - 1:0. V 17. minutě unikl hostující útočník, jeho střela však skončila vedle domácí branky. O pět minut později zaváhal s odkopem Rosenkranz, hosty vybojovaný míč směřoval mezi tyče, ale Vácha byl proti. Druhý gól přidali domácí v 32. minutě, dalekonosná střela Rosenkranze z 30 metrů zapadla do šibenice hostující branky - 2:0.

Druhý poločas se odehrával za náporu hostů, domácí si hlídali dvoubrankové vedení a vyráželi do rychlých protiútoků. V 68. minutě přihrál Nesrovnal Rosenkranzovi, jeho rána z 20 metrů tentokrát minula hostující branku. Hosté měli v závěru dvě gólovky, první v 78. minutě ze standardky z hranice pokutového území skončila na domácí zdi. V 87. minutě byl faulován hostující hráč v pokutovém území. Nařízenou penaltu Vácha vyrazil a následně domácí dovedli náročné utkání do vítězného konce.