26. kolo: FK Lety - Podlesí 6:0 (2:0)

19.06.2011 00:00 Poslední utkání sezóny se domácím vydařilo! FK Lety - Podlesí 6:0 (2:0) Jůna, Rada, Křivánek, Jablonský, Janouš, Turek
Poslední utkání sezóny se domácím vydařilo. Po nervózním úvodu domácí postupně získali převahu, zrodily se i šance, ale Jůna i Jablonský neproměnili. Hosté zahrozili v 16. minutě, kdy sólo hostujícího útočníka vyrazil nohou Štěpán v brance domácích. V 31. minutě proměnil své sólo domácí Jůna, který přehodil vybíhajícího brankáře hostů. Domácí pojistili svůj náskok v 40. minutě, kdy míč do sítě dorazil domácí Rada.
Druhý poločas začal náporem hostů, kteří do 60. minuty marně bušili do obrany domácích. Zlomem zápasu byla 62. minuta, kdy domácí Křivánek postupoval z křídla na branku a prostřelil brankáře hostů. Poté hosté rezignovali a dobře hrající domácí nastříleli do konce utkání další 3 branky. Jejich autory byli Jablonský, Janouš a Turek.