26. kolo: FK Lety - Libčice 1:0 (0:0)

19.06.2005 00:00 V posledním kole jsme zvítězili se soupeřem, který překvapil kvalitním a uvolněným výkonem. Hra se od první minuty přelévala od jedné branky ke druhé a oba soupeři předváděli docela svižný fotbal. Do poločasu měli hosté i domácí po dvou dobrých příležitostech, ale ani jeden tým nebyl úspěšný. Druhý poločas byl z naší strany aktivnější, měli jsme mírnou převahu, ale ani soupeř nerezignoval. V 67. minutě vybojoval míč skluzem Pilař, okamžitě jej přihrál Karpivovi a ten nedal střelou do horního rohu branky brankáři hostí sebemenší šanci. Hosté se po obdržené brance osmělili a v 74. minutě nás zachránil od inkasovaného gólu bravurní zákrok našeho brankáře Štěpána. Hosté získali mírnou převahu, měli ještě jednu gólovou šanci, kterou neproměnili. V závěru utkání ještě měl dvě gólové šance M.Demjanenko, ale ani on neskóroval.
Tímto vítězstvím jsme zakončili sezónu 2004/05.